Zásvětí VI.  0

Šestý ročník magického setkání k období podzimní rovnodennosti se uskuteční od středy 26. 9. do neděle 30. 9. 2018 v rekreační chatě Okrouhlík v Čížově u Jihlavy.

Zásvětí je otevřený duchovní prostor pro sdílení a výměnu zkušeností nezávisle na ideologickém, filosofickém či náboženském směru. Setkání nepropaguje jeden duchovní systém nebo nauku a vítáni jsou všichni. Pokud se chcete účastnit, pošlete nám e-mail na akce@zridlo.net.  Celá akce je nekomerčního charakteru a veškerý program je na bázi dobrovolnosti.

Těšit se můžete na duchovní praxe, rituály, cvičení, meditace a přednášky. Večery jsou věnovány všeobecné diskuzi, rozjímání a rekreaci.

Zásvětí jako pojem je všeobecný prostor za našim světem. Za hranicí, koloběhem a fyzickou existencí. Místem duchů, bohů i démonů. Spirituálním rozměrem, který je v základech náboženství, systémů a duchovních nauk.

 

http://zasveti.zridlo.net/

 

KDY: středa 26. 9. neděle 30. 9. 2018
KDE: Rekreační chata Okrouhlík, Čížov, okres Jihlava 90, 586 01
KOLIK: 900,- Kč na celý pobyt.
Povlečení s peřinami a polštáři na pokoji s vlastním sociálním zařízením v ceně. Pokoje jsou po čtyřech a třech lůžkách.
STRAVA: Vlastní vaření. K dispozici je velká kuchyně a několik lednic. Večer se rozdělává oheň a je možné opékat. Nedaleko jsou také dva restaurační podniky.
DOPRAVA: Vlastní. Zastávka Čížov je 700 metrů od chaty.
S SEBOU: Něco na psaní a čtení, něco k poslechu, rituální předmět, obuv do budovy, deku na sezení, šátek, jídlo a nápoje dle vlastního uvážení
PŘIHLÁŠENÍ: Pro přihlášení odešlete e-mail se zprávou, že přijedete na akce@zridlo.net a potvrďte svoji účast zasláním zálohy 500,- Kč anebo celé částky 900,- Kč na č. účtu: 1171219028/3030 do pátku 21. 9. 2018. Do zpráv příjemci vložte přihlašovací e-mail, nick anebo své jméno.
Před začátkem Zásvětí jsou potvrzeným účastníkům zaslány bližší informace. Pokud se chcete na něco zeptat anebo se na něčem domluvit, neváhejte použít náš Facebook anebo e-mail akce@zridlo.net.


Diskuze k článku:

avatar
666
  Subscribe  
Upozornit na