První Astrální Cestovatelská  3

Astrální cestovatelskáA přišlo léto a období dovolených, výletů a odpočinku. Velká magická agentura První Astrální Cestovatelská si Vás dovoluje pozvat k návštěvě několika významných destinací. Můžete sem zavítat v průběhu Vaší rekreace a nebo při jakékoli jiné vhodné příležitosti. Lokality jsou samozřejmě dostupné po celý rok, avšak některé mají navíc své speciální dny, kdy se otevírají takřka dokořán a jejich přítomnost, přestože na žádné pozemské mapě neleží, nelze vůbec popřít nebo snad vyloučit. Proto nyní jsou cesty zpřístupněné nejen jedincům vybraným, kteří se o jejich existenci dozvěděli tak či onak, ale široké veřejnosti.

Akorát jen musíme připomenout, že cesta může mít mnohdy dobrodružný charakter a každý ji tak vykonává na vlastní nebezpečí, neboť široširost astrálních plání může skýtat kdejakou nástrahu či překvapení a tudíž nelze očekávat běžný poznávací výlet v turisticky atraktivní zemi. Nyní přichází krátká prezentace pěti míst, které může každý, kdo umí vykonávat cestu astrálem, navštívit. A snad i pro ty, jenž v tomto umění teprve hledají pevné stání a učí se, budou níže uvedené texty motivací a inspirací:

Šalamounův chrám

sol_tem_inside Jistě, stál na zemi a byl zbořen. Měl věrně zrcadlit onen nebeský palác v nejvyšším nebi, ovšem až tam za ním jíti nemusíte. Šalamounův chrám je přítomen v astrálním prostoru stále, jako celek vypadá majestátně, ale ze začátku může vypadat jako pouhý baldachýn, který zahaluje sedmiramenný svícen a knihu. Nijak se toho nelekejte. V jistém smyslu je to pouze vstup, který po otevření knihy a správném přečtení několika úvodních řádků, rozvětví baldachýn na celý chrám z kamene, drahokamů a drahých kovů a návštěvníku poskytne čeho si žádá měrou královskou. Žádný speciální jazyk se pro to učit nemusíte, člověk dobrého srdce v té knize číst umí. Dozvědět se dá v chrámu samozřejmě mnohé a krom ostatních obyvatel můžete také mluvit i s „veleknězem“.

Astrální knihovna

libraryAno je to tak, nejrozsáhlejší světový archiv obrázkových, tesaný, ručně psaných, tištěných i jakkoli jinak zaznamenaných knih a textů. Knihovna poskytuje možnosti originálů nebo zdařilých překladů (odvislé od čtenáře) a nebo je mohou s radostí předčítat a překládat místní knihovníci. Rozsáhlý komplex místností a chodeb má také svá tajná zákoutí, kam Vás nebudou chtít třeba i pustit. Nesmíte se na ně zlobit, ale někdy holt do naší doby nesmí proniknout inspirace z dob minulých či budoucích a proto pokud by jste snad užili násilí nebo vlastní převahy a ukořistili nějaké informace, které nejsou v souladu „se světem“, bude Vám daná část paměti zakryta po vyjití z knihovny. Bohužel. Avšak nijak neklesejte na mysli nebo se neodrazujte, protože množství dostupných knih je opravdu velké a řádků k přečtení nezměrně… navíc, co když zrovna Vy dostanete speciální povolenku.

Shambala

shambalaTato velmi prestižní destinace poskytuje cestovateli rekreaci u nádherných vodopádů v rajském městě vznešených a krásných bytostí, oplývajících moudrostí a radostí dlouhověkých. Místní fauna i flora by udivila nejednoho přírodovědce, kdyby… Na své si zde přijde praktik hledající nové a účinné techniky a duchovní metody, protože místní chrám a mniši shromažďují moudrosti celých věků. Ve městě panuje nepřestávající oslava a veselí a tak nejen hledač moudrosti si přijde na své. Je to opravdový klenot mezi lokalitami přidruženými k zemi a naše agentura P.A.C. je velice ráda, že má tu čest o takto neskutečném místě poreferovat. Díky časovému posunu zde můžete strávit mnohem déle než ve skutečnosti uběhne.

Agharti

earthJe v podstatě země ve vnitřním rozměru země. V jejím prostředku je velké opevněné město kde sídlí skuteční vládcové, nikoli však podléhající vlastní libovůli a manýrům moci, ale naslouchající Stvořiteli. Agharti vytváří magií určitý druh rozvodné sítě napětí a drah distribuujících zemské energie. V podstatě každé hmotné místo na povrchu naší planety kde lidé sídlí ve městech, je pod tímto napětím z Agharti. Pokud se seznámíte se skutečnými vládci a pochopíte jak funguje naše země skrze tuto vnitřní zemi a spatříte samotnou mapu těchto vnitřních napětí (což je impozantní výjev), máte velké štěstí. Každopádně všichni obyvatelé jsou pěkní siláci a snad proto je možná někdo kdysi považoval za démony, ale nesmíte mít žádné předsudky nebo se snad něčeho obávat. A také zachovávejte nevinnost turisty a procházejte jako člověk poznávající nové a pro něj neobjevené – bez záměru měnit a vměšovat se do dění.

Avalon

avalonOstrov skrytý v mlze, země jabloní, kde půda dává vše sama od sebe a bují hojnost plodů. Astrální cesta na tento ostrov není v žádném případě ztrátou času a zajímáte-li se o tajemství přírody a magii, bude pro Vás významné i setkání s devíti sestrami, které na ostrově vládnou. Stane-li se, že přijdete na kopeček, kde je devět menhirů či kamenů v kruhu, jste na správném místě. Ne že by sestry byly šibalky, ale jejich těla jsou rozprostřena do jiného času a tak se mohou jevit takto. A tak buď se přizpůsobíte jejich formě nebo jednu z nich požádáte, aby se po čas rozhovoru z kamene otevřela (všechny najednou to udělají pouze v případě velké důležitosti). Samozřejmě pokud Vás na ostrově již čekají, nic takového nespatříte a celá Vaše návštěva bude v  úplně jiném režimu. Máte-li rány, které potřebují zhojit, zde je správné místo k rekonvalescenci a léčivému klidu.

Tím krátké upoutávky velké magické agentury končí. Na závěr je zapotřebí upozornit, že takových míst je mnohem, ale mnohem více a to, že se o nich ví, jsou právě ony dveře dokořán. Proto jako tečku zmíníme v lidské historii starší Tir-na-nOg a Olmo Lung-ring, kam cestovatel může stále ještě zavítat.

První Astrální Cestovatelská přeje všem příjemnou cestu.


3
Diskuze k článku:

avatar
666
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ArtemiusP.A.C.Michal Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Artemius
Host
Artemius

Som unesený vznešenosťou nielen tohto článku. Len tak ďalej…

P.A.C.
Host
P.A.C.

Agentura poskytuje pouze verifikované zájezdy, každé místo si nejdříve důkladně prohlédneme :-)

Michal
Host
Michal

Máte s tím nějaké zkušenosti nebo je to z knihy ? Díky :)