První Astrální Cestovatelská  2

Astrální cestovatelskáA přišlo léto a období dovolených, výletů a odpočinku. Velká magická agentura První Astrální Cestovatelská si Vás dovoluje pozvat k návštěvě několika významných destinací. Můžete sem zavítat v průběhu Vaší rekreace a nebo při jakékoli jiné vhodné příležitosti. Lokality jsou samozřejmě dostupné po celý rok, avšak některé mají navíc své speciální dny, kdy se otevírají takřka dokořán a jejich přítomnost, přestože na žádné pozemské mapě neleží, nelze vůbec popřít nebo snad vyloučit. Proto nyní jsou cesty zpřístupněné nejen jedincům vybraným, kteří se o jejich existenci dozvěděli tak či onak, ale široké veřejnosti.

Akorát jen musíme připomenout, že cesta může mít mnohdy dobrodružný charakter a každý ji tak vykonává na vlastní nebezpečí, neboť široširost astrálních plání může skýtat kdejakou nástrahu či překvapení a tudíž nelze očekávat běžný poznávací výlet v turisticky atraktivní zemi. Nyní přichází krátká prezentace pěti míst, které může každý, kdo umí vykonávat cestu astrálem, navštívit. A snad i pro ty, jenž v tomto umění teprve hledají pevné stání a učí se, budou níže uvedené texty motivací a inspirací:

Šalamounův chrám

sol_tem_inside Jistě, stál na zemi a byl zbořen. Měl věrně zrcadlit onen nebeský palác v nejvyšším nebi, ovšem až tam za ním jíti nemusíte. Šalamounův chrám je přítomen v astrálním prostoru stále, jako celek vypadá majestátně, ale ze začátku může vypadat jako pouhý baldachýn, který zahaluje sedmiramenný svícen a knihu. Nijak se toho nelekejte. V jistém smyslu je to pouze vstup, který po otevření knihy a správném přečtení několika úvodních řádků, rozvětví baldachýn na celý chrám z kamene, drahokamů a drahých kovů a návštěvníku poskytne čeho si žádá měrou královskou. Žádný speciální jazyk se pro to učit nemusíte, člověk dobrého srdce v té knize číst umí. Dozvědět se dá v chrámu samozřejmě mnohé a krom ostatních obyvatel můžete také mluvit i s „veleknězem“.

Astrální knihovna

libraryAno je to tak, nejrozsáhlejší světový archiv obrázkových, tesaný, ručně psaných, tištěných i jakkoli jinak zaznamenaných knih a textů. Knihovna poskytuje možnosti originálů nebo zdařilých překladů (odvislé od čtenáře) a nebo je mohou s radostí předčítat a překládat místní knihovníci. Rozsáhlý komplex místností a chodeb má také svá tajná zákoutí, kam Vás nebudou chtít třeba i pustit. Nesmíte se na ně zlobit, ale někdy holt do naší doby nesmí proniknout inspirace z dob minulých či budoucích a proto pokud by jste snad užili násilí nebo vlastní převahy a ukořistili nějaké informace, které nejsou v souladu „se světem“, bude Vám daná část paměti zakryta po vyjití z knihovny. Bohužel. Avšak nijak neklesejte na mysli nebo se neodrazujte, protože množství dostupných knih je opravdu velké a řádků k přečtení nezměrně… navíc, co když zrovna Vy dostanete speciální povolenku.

Shambala

shambalaTato velmi prestižní destinace poskytuje cestovateli rekreaci u nádherných vodopádů v rajském městě vznešených a krásných bytostí, oplývajících moudrostí a radostí dlouhověkých. Místní fauna i flora by udivila nejednoho přírodovědce, kdyby… Na své si zde přijde praktik hledající nové a účinné techniky a duchovní metody, protože místní chrám a mniši shromažďují moudrosti celých věků. Ve městě panuje nepřestávající oslava a veselí a tak nejen hledač moudrosti si přijde na své. Je to opravdový klenot mezi lokalitami přidruženými k zemi a naše agentura P.A.C. je velice ráda, že má tu čest o takto neskutečném místě poreferovat. Díky časovému posunu zde můžete strávit mnohem déle než ve skutečnosti uběhne.

Agharti

earthJe v podstatě země ve vnitřním rozměru země. V jejím prostředku je velké opevněné město kde sídlí skuteční vládcové, nikoli však podléhající vlastní libovůli a manýrům moci, ale naslouchající Stvořiteli. Agharti vytváří magií určitý druh rozvodné sítě napětí a drah distribuujících zemské energie. V podstatě každé hmotné místo na povrchu naší planety kde lidé sídlí ve městech, je pod tímto napětím z Agharti. Pokud se seznámíte se skutečnými vládci a pochopíte jak funguje naše země skrze tuto vnitřní zemi a spatříte samotnou mapu těchto vnitřních napětí (což je impozantní výjev), máte velké štěstí. Každopádně všichni obyvatelé jsou pěkní siláci a snad proto je možná někdo kdysi považoval za démony, ale nesmíte mít žádné předsudky nebo se snad něčeho obávat. A také zachovávejte nevinnost turisty a procházejte jako člověk poznávající nové a pro něj neobjevené – bez záměru měnit a vměšovat se do dění.

Avalon

avalonOstrov skrytý v mlze, země jabloní, kde půda dává vše sama od sebe a bují hojnost plodů. Astrální cesta na tento ostrov není v žádném případě ztrátou času a zajímáte-li se o tajemství přírody a magii, bude pro Vás významné i setkání s devíti sestrami, které na ostrově vládnou. Stane-li se, že přijdete na kopeček, kde je devět menhirů či kamenů v kruhu, jste na správném místě. Ne že by sestry byly šibalky, ale jejich těla jsou rozprostřena do jiného času a tak se mohou jevit takto. A tak buď se přizpůsobíte jejich formě nebo jednu z nich požádáte, aby se po čas rozhovoru z kamene otevřela (všechny najednou to udělají pouze v případě velké důležitosti). Samozřejmě pokud Vás na ostrově již čekají, nic takového nespatříte a celá Vaše návštěva bude v  úplně jiném režimu. Máte-li rány, které potřebují zhojit, zde je správné místo k rekonvalescenci a léčivému klidu.

Tím krátké upoutávky velké magické agentury končí. Na závěr je zapotřebí upozornit, že takových míst je mnohem, ale mnohem více a to, že se o nich ví, jsou právě ony dveře dokořán. Proto jako tečku zmíníme v lidské historii starší Tir-na-nOg a Olmo Lung-ring, kam cestovatel může stále ještě zavítat.

První Astrální Cestovatelská přeje všem příjemnou cestu.

Chcete více?

  • 28
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Diskuze k článku:

2 Komentáře(ů) v diskuzi k článku: "První Astrální Cestovatelská"

avatar
666
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
P.A.C.
Host

Agentura poskytuje pouze verifikované zájezdy, každé místo si nejdříve důkladně prohlédneme :-)

Michal
Host

Máte s tím nějaké zkušenosti nebo je to z knihy ? Díky :)