Audiovizuální rituál – Trhač opon  0

Pozvánka na Audiovizuální rituál – Trhač opon, který se uskuteční 1. 12. 2018 v Brně v divadelním studiu Paradox od 19:00.

Audiovizuální rituál je ve 3D. Brýle budou na místě k dispozici. Kapacita je deset lidí a jedná se o prodlouženou verzi. Rituál proběhne vícekrát, aby se dostalo na všechny přítomné.

Čekání na rituál bude zpříjemňovat Sarkyrovo čtení dosud nepřeložených povídek Ramseyho Campbella – Trhač opon, Hmyz ze Shaggai a Měsíční čočka.

Samotný rituál se bude odehrávat v sálu divadla Paradox a čekání na rituál pak v prostorách klubu, kde je také možnost diskuze a konzumace nápojů dle nabídky.

 

Anotace:

Daoloth má mnoho přízvisek: Trhač opon, Odkrývač stezek, Pán labyrintů duše. Patří do takzvaného post lovecraftovského Mythosu. Prvně se objevuje v povídce Ramsey Campbella – The Render Of The Veils v roce 1964. To ale neznamená, že by nebyl přítomen už v díle HPL, jeho první manifestaci můžeme vidět v The Dreams in the Witch House. Daoloth je božstvo, které odkrývá skutečnou podstatu reality v její surové, drsné podobě, jeho účinek může být značně desintegrační, ale je velmi dobrým pomocníkem při introspekci, hledání nových stezek a zření cizích světů. Rituál není vhodný pro osoby trpící epilepsií, astmatem, onemocněním srdce a slabší povahy (explicitní obsah).

 

KDE: Paradox, Křížová 95/20, 603 00 Brno-střed-Staré Brno

KDY: 1. 12. 2018  od  19:00

KDO: Koubič, Shari, Pláň a Sarkyr

KOLIK: Vstupné dobrovolné

 

Bližší informace:

„Rituál bude mít cca 44 minut a na jeden turnus se do Krychle vejde 10 účastníků. Počet kol se bude odvíjet od zájmu. Nebude zase chybět ani hardcore verze, pro ty kdo chtějí větší jízdu. Oproti původní verzi je rit expandován o zhruba šest minut a lehce poupraven.
Součástí programu bude Sarkyrovo čtení do češtiny přeložených dosud nikde nezveřejněných povídek Mythosu od Ramsey Campbella mezi jednotlivými turnusy rituálu.“

Pouze doplníme, že Krychle je audiovizuální rituální prostor, který bude uvnitř divadelního studia.
Samotné čtení bude probíhat v klubu divadla, kde bude krátit účastníkům čekání na jejich turnus a samosebou je zde možné konzumovat místní nápoje a pochutiny.

Začátek, kde bude vše vysvětleno a sděleno, je naplánován na 19:00, prosím, přijďte včas.

 

Za organizaci Zřídla se těší,

Otakar a Sarkyr.


Diskuze k článku:

avatar
666
  Subscribe  
Upozornit na